Hotel Hotelletje de Veerman

Hotelletje de Veerman
Hotelletje de Veerman ligt op een rustige locatie op het eiland Vlieland, aan het eind van de Dorpsstraat, onder de vuurtoren.
De kamers en studio’s zijn mooi ingericht. Elke kamer heeft boxspring bedden en een televisie.
Bij mooi weer kunt u op het terras van het hotel gaan zitten. Verder vindt u hier een kleine tuin en een bibliotheek met boeken. U kunt gratis gebruikmaken van WiFi om in contact te blijven met familie en vrienden.
Hotelletje de Veerman ligt op 6 minuten lopen van de aanlegplaats van de veerboot die Vlieland met het vasteland verbindt.Stellen kunnen met name de locatie waarderen — ze gaven een score van 8,9 voor een reis voor twee.Afstand in accommodatiebeschrijving berekend met © OpenStreetMap
Hotel Hotelletje de Veerman beoordelingen
Van plan om een overnachting te boeken in Oost-Vlieland? Boek Hotelletje de Veerman; een rating van ★★★★☆ (8.8/10) en is beschikbaar vanaf € 126. Hotelletje de Veerman is niet ver van de boot naar Vlieland en is meteen te reserveren via Booking.com.
📍 Adres Hotelletje de Veerman
Dorpsstraat 173, 8899 AG, Oost-Vlieland, Nederland
FAQ
Moet ik mijn ticket voor de boot naar Vlieland vooraf reserveren?
Het is sterk aan te raden om je tickets vooraf online te reserveren, vooral in het hoogseizoen. Zo ben je verzekerd van een plaats.
Is er een maximale doorrijhoogte voor fietsen?
Nee, er is geen maximale doorrijhoogte voor fietsen.
Vlieland Nieuws
Tandarts strandt met peperdure motorjacht bij Vlieland en steggelt over torenhoge hulpkosten
Dagenlang zat een peperduur motorjacht muurvast op een zandplaat bij Vlieland. Twee jaar later steggelen eigenaar – een toen 63-jarige tandarts uit Bergen – en sleepbedrijf nog steeds over de hulpkosten.
Bron (mediastack.com)